KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034026
nr 1603 4026
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Skogssjö. Signerad. Olja på duk, 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:50:57
100 kr
150 kr
250 kr